Image Approval (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Image
ja: 画像

en: Update
ja: 更新

en: Time
ja: 時間

en: User
ja: ユーザー

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Approved
ja: 承認済み
