Image Approval (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
