Image Approval (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Image
sl: Slika

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Update options
sl: Možne spremembe
