Image Approval (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Image
ast: Imaxe

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Update options
ast: Anovar les opciones
