Image Approval (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།
