Image Approval (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Image
ka: სურათი

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი
