Image Approval (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು
