Image Approval (7.x-1.10) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Image
cy: Delwedd

en: Update
cy: Diweddaru

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru
