Image Approval (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Image
el: Εικόνα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Approved
el: Εγκεκριμένο
