Image Approval (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Image
it: Immagine

en: Update
it: Aggiorna

en: Time
it: Data e ora

en: User
it: Utente

en: Update options
it: Opzioni di aggiornamento

en: Approved
it: Approvato

en: Pending moderation
it: Moderazioni in attesa
