Image Approval (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Image
nn: Bilete

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Update options
nn: Val for oppdatering
