Image Approval (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Image
pl: Obraz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Approved
pl: Zatwierdzone
