Image Approval (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Image
bg: Снимка

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Approved
bg: Потвърдени
