Image Approval (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: enabled
de: aktiviert

en: Image
de: Bild

en: Update
de: Aktualisieren

en: Time
de: Zeit

en: User
de: Benutzer

en: Update options
de: Aktualisierungseinstellungen

en: Approved
de: Bestätigt

en: Pending moderation
de: Ausstehende Moderation

en: No images found.
de: Keine Bilder gefunden.
