Image Approval (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय
