Image Approval (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Update options
jv: Opsi paling anyar
