Image Approval (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Image
hy: Նկար

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները
