Image Approval (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Image
id: Gambar

en: Update
id: Perbarui

en: Time
id: Waktu

en: User
id: Pengguna

en: Update options
id: Opsi pembaruan

en: Approved
id: Disetujui
