Image Approval (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Image
mn: Зураг

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд
