Image Approval (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Image
af: Beeld

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Update options
af: Opdateer opsies
