Image Approval (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Image
kk: Сурет

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары
