Image Approval (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Image
sk: Obrázok

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending moderation
sk: Čakajúci na moderáciu

en: Moderator
sk: Moderátor
