Image Approval (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Approved
cs: Schváleno

en: Moderator
cs: Moderátor
