Image Approval (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Image
eo: Bildo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn
