Image Approval (7.x-1.9) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: enabled
es: activado

en: Image
es: Imagen

en: Update
es: Actualizar

en: Time
es: Hora

en: User
es: Usuario

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: Not yet moderated
es: Todavía no ha sido moderado

en: Approved
es: Aprobado

en: Disapproved
es: Rechazado

en: Moderated by
es: Moderado por

en: Pending moderation
es: Pendiente de moderación

en: Moderator
es: Moderador
