Image Approval (7.x-1.9) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Image
fa: تصویر

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Time
fa: زمان

en: User
fa: کاربر

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Approved
fa: تایید شده

en: Moderator
fa: مدیر
