Image Approval (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Image
hr: Slika

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje
