Image Approval (7.x-1.10) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Image
eu: Irudia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Approved
eu: Onartuta
