Image Approval (7.x-1.10) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Image
oc: Imatge

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Approved
oc: Aprovat
