Image Approval (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Approved
ps: منل شوي
