Image Base64 Formatter (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: File
az: Fayl

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Cache
az: Keş
