Image Base64 Formatter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: File
da: Fil

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
