Image Base64 Formatter (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: File
ka: ფაილი

en: Cache
ka: ქეში

en: Nothing
ka: არაფერი
