Image Base64 Formatter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: File
tr: Dosya

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Cache
tr: Önbellek

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
