Image Base64 Formatter (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: File
is: Skrá

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Cache
is: Flýtiminni
