Image Delta Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Delta
he: דלתא

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
