Image Delta Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
