Image Delta Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Delta
oc: Dèlta

en: Original image
oc: Imatge original

en: Reversed
oc: Inversat

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
