Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Desaturate
cs: Desaturace (převést na černobílé)

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
