Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Image style
cy: Arddull delwedd
