Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Desaturate
el: Αποχρωματισμός

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
