Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Desaturate
hu: Színtelítettség csökkentése

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi
