Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Field
it: Campo

en: Default
it: Predefinito

en: Original image
it: Immagine originale

en: Desaturate
it: Desatura

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente
