Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Desaturate
pl: Czarno biały

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
