Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Original image
sl: Prvotna slika
