Image desaturate formatter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Desaturate
he: הפחתת רוויה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
