Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Image style
eo: Bilda stilo
