Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
