Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Field
fr: Champ

en: Default
fr: Par défaut

en: Original image
fr: Image originale

en: Desaturate
fr: Désaturer

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien
