Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets
